Časté dotazy

Kdy se budu moc přihlásit a jaké musím splnit podmínky?

Přihlášky do soutěže budou otevřené od 1.1. do 11.3. a podmínky k účasti jsou stanovené soutěžním řádem. Kandidát by měl také počítat s tím, že jak kandidatura, tak vítěztví je spojeno s určitou publicitou.

Když se přihlásím, kde všude mě zveřejníte? Nemám se bát reportáže v hlavních zprávách v televizi?

Pro přihlášku potřebujeme sice množství údajů, ale zveřejněné bude pouze jméno, přezdívka a fotografie. Ostatní údaje slouží jenom pro naše potřeby. O soutěži budou vycházet články, videa, rozhovory a podobně. Všechny tyto materiály budou zveřejněny pouze na webech Leathers.CZ a na webu hlavního mediálního partnera.

Dočetl jsem se, že kandidáty bude hodnotit zahraniční porota. Já ale neumím anglicky.

Ano, vítěze bude vybírat zahraniční, ale není třeba se bát. Pokud to bude kandidát potřebovat, zajistíme pro soutěžní kola překlad.

Co bude, když vyhraju?

Vítěz samozřejmě obdrží titul Mr. Leather ČR 2017 a ceny od našich sponzorů. K vítěztví patří ale i povinnosti. Vítěze vyšleme jako zástupce České republiky na zahraniční akce a také se zúčastní akcí, které pořádá Leathers.CZ.

V soutěžním řádu jsem četl o soutěži Mr. Leather Europe. Vítěz se musí soutěže zúčastnit?

Vítěz Mr. Leather ČR 2017 se zúčastní také soutěže o titul Mr. Leather Europe 2017, kterou pořádá organizace ECMC.

Mohu vést vlastní kampaň?

Samozřejmě. Každému kandidátovi zajistíme propagaci na webu, fotky, rozhovory a podobně. Kandidát si ale může vést vlastní kampaň, ve které osloví své kamarády a známé, tak aby získal co nejvíce hlasů pro internetovou soutěž i hlavní finále. Kandidát má ve vlastní kampani volnou ruku, vše by ale mělo probíhat podlo fair play.Další dotazy můžete zasílat na mail info@mrleather.cz nebo leathers@leathers.cz